Tenista Alisa Kleybanova: Vítězem nemožné

Alisa Kleybanova - tenis, ve kterém dvoutisící je považován za jeden z nejslibnějších mladých sportovců. Nicméně musela snášet vážné záchvat s hrozné nemoci, pak pouhý návrat k soudu byl velký výkon pro Alici.

Spuštění

Alisa Kleybanova se narodil v Moskvě v roce 1989. Její matka pracovala jako biolog, a jeho otec pracoval v Míša, ale pak se rozhodl dělat své vlastní věci a brzy vedl svou chemickou společnost. Rodiče se snažili, aby si vzal dceru k případu a okamžitě zaznamenal ji do několika sekcí, které zahrnovaly gymnastiku, plavání, tanec.

O tenis Alisa Kleybanova naučil ve věku čtyř let, to všechno začalo s obvyklými her s mámou. Nicméně, Natalia Levin, maminka dívky se ukázalo být velmi soustředěný a sebevědomý žena. Ona sama naučila mnoho trénink vedení tenisový trenér a založili vlastní Alice.

to šlo hladce, a po devíti letech cvičení doma s matkou Kleybanova byl vynikající mladý sportovec, který je schopen porazit své pokročilejší vrstevníky.

Začátek profesionální kariéry

Ve věku čtrnácti, řekla sbohem dětství a rané kariéry jako profesionální tenista. Junior období bylo docela dobře pro Alici, že byl třetí hráč světa žen, úspěšně hrál ve čtyřhře na turnaji mládeže grandslamových. Jeho první turnaj Alisa Kleybanova vyhrál v roce 2003, přichází ke konečnému ITF soutěže v Číně s celkovou dotací 15 tisíc dolarů. Každoročně se získává na síle a úspěšně se snaží svou ruku na hlavní turnaj série ITF pravidelné sbírání vítězství v pětadvaceti thousander. Již několik let vyhrála téměř deset titulů a vyhrál dostatečný hodnocení účasti na velkých turnajích WTA.

V té době zcela nabyl tvar a styl hrají slibný tenista z Moskvy. Má silný sloužit vážně komplikuje přijímání míče pro soupeře. Kromě toho měla velkou bekhend, backhand, který jí pomohl během dlouhých taktických loterie.

V tvar píku

Do roku 2008, Alisa Kleybanova rozbije na stovky nejsilnějších tenistů a trvale zapojen do turnaje WTA. To se střídá s úspěšnými výkony ve dvouhře i čtyřhře, a spolupracovníka Alice byl slavný Jelena Jankovic, je považován za jeden z nejsilnějších sportovců dvou tisícin.

V roce 2008 se moskevský začíná objevovat na grandslamové turnaje. Největší úspěch ona dosáhla na svém oblíbeném trávník. Na turnaji ve Wimbledonu debutantem devatenácti zlomil sítem kvalifikace a podařilo se mu dostat se na čtvrté kolo soutěže.

byli schopni vstoupit do hlavní fáze soutěže, Alice a US Open v témže roce, kdy se však letěl na stupni druhém kole. Nejúspěšnějším z hlediska sportu pro Kleybanova začala v roce 2010. Trvá dva tituly WTA, stejně jako hrát ve finále prestižního turnaje mistrů. Kromě toho jsou všechny skutky byly spáchány na tvrdý, což nebylo považováno za oblíbenou Alice povlak. Začátkem tohoto roku, když vyhrál turnaj v quale Lumpur porazil legendární Jelena Dementěvová a v září na oslavu vítězství nad Klara Zakopalova v Soulu.

Mezi těmito dvěma vítězstvími z Moskvy ztratila ve finále turnaje WTA Anna Ivanovič, který v té době byl považován za jeden z nejsilnějších tenistů planety.

Alice Kleybanova: onemocnění

Hlavním úkolem v Alice životě nebyla jiná sportovní událost, hrozná nemoc. Již několik let trpěla stálých onemocnění, ale skvělá forma skrytých vad ve zdravotnictví. Teprve po delším špatný zdravotní stav, že nadešel plné diagnostiky kurz, po kterém ona snášela hroznou diagnózu - Hodgkinův lymfom, forma rakoviny postihující lymfatických uzlin sportovce.

V červenci 2011 Alisa Kleybanova oznámil světu, že je vážně nemocná a je nucen přerušit svou kariéru, aby si zachránil život.

Nemoc ohrožuje nejen zdraví, ale i životy talentovaných sportovců a slunečné dívky. Alice vzal léčebnou kúru v Itálii. Sklíčený, deštivé počasí na podzim v Moskvě není nejlepší způsob, jak mít vliv na stav tenisu. V důsledku odvážné sportovce drtivě zvítězil nad chorobou a začal trénovat ihned po ošetření.

Zpět

V roce 2012, Alisa Kleybanova vrácena soudu po ukončení léčby pro toto strašlivé choroby. Podle ní je nejdůležitější ze svého úspěchu byla skutečnost, že ona byla schopná se vrátit k aktivní kariéry. Začala s malým turnajích ITF, který byl schopen přijmout další titul.

Později, ona pokračovala v její pohyb na větších soutěžích. Alice učinila druhé kolo výstupu na US Open se dostal do čtvrtfinále Kremlin Cup, a pak se účastnil finále na Konfederační pohár.

Na nějakou dobu, odvážná dívka přerušila kariéru kvůli nahromaděné zranění, ale i nadále konkurovat dnes mít vyhrál několik ITF turnaje série.