Krasobruslař Anna Anna Pogorilaya: kariéra a osobní život

Anna Anna Pogorilaya - slavný ruský krasobruslař-dvouhra bruslař, který vykazoval vysokou sportovní výsledky v olympijském cyklu 2014-2018 GG. Navzdory tomu, že Anna Pogorilaya nepodařilo kvalifikovat na olympiádu v Pyeongchang, fanoušci si pamatoval sportovec expresivní bruslení a dobré výsledky.

dětství a nosič juniorské

Anna Pogorilaya se narodil 10. dubna 1998 v Moskvě. Ve čtyřech letech jsem začal bruslit. Na domácích soutěžích provedených přitáhnout pozornost v roce 2009, vyhrál stříbrnou medaili na ruském šampionátu ve své věkové kategorii.

Ve své poslední sezóně před pohybující se na úrovni dospělých, Anna jasně deklaroval sebe na mezinárodním poli: byla schopna přijmout bronz ve finále juniorské Grand Prix a mistrovství světa juniorů, stejně jako se dostat do první pětky v mistrovství Ruska.

Na Mistrovství světa juniorů Anna Pogorilaya na druhém místě za svými přáteli v týmu - ještě mladý a perspektivní Radionova Elena a Julia Lipnická. V rozhovoru po válcování Anna poznamenal obrovské konkurenci mezi odinochnits dívek v Rusku. Připustila, že dostat se na Světový pohár je považován za úspěšný.

Navzdory svému úspěchu, první dospělý sezóna padá na olympijském roce, bruslař byl ve stínu Julia Lipnická, který nadcházející přechod od junior na dospělého začíná.

období 2013-2014

Sezóna 2013-2014 bylo pro ruský krasobruslař Anna Anna Pogorilaya dvojnásob odpovědné. Po prvních úspěšných vystoupení sportovců v soutěžích mezi ženami fanoušků a tisku začali vážně diskutovat možnost ji dostat na olympiádu v Soči. Anna sama zdůraznila při komunikaci s novináři, že jeho cílem - ukázat na každém spuštění dobrou jízdu jako hlavní naděje odborníci přiznávají Sotnikova a Tuktamysheva Lipnitsky. Situaci komplikuje skutečnost, že Rusko má pouze dvě kvóty pro účast na olympijských hrách ze tří možných.

V první polovině sezóny, Anna se kvalifikoval na závěrečnou Grand Prix a udržel své postavení jako kandidáty na olympijských hrách.

Šampionát v Rusku, kde se boj o účast v hlavním začátku čtyři roky, sportovec byl schopen vyrovnat se s nervy a ukázat svůj nejlepší výkon. Trvalo jen na páté místo a třetí mezi dospělými soupeři.

Poté, co minul olympijské hry, Anna dokončil sezónu na čtvrtém místě na Světovém poháru.

období 2014-2015

Posleolimpiysky sezóna Anna opět začala důstojně, budou moci dostat do finále seriálu Grand Prix. Stejně jako v předchozím roce, žádný sportovec kvalifikaci pro konečné pódium, výrazně ztrácí na Rusy Elena a Yelizaveta Tuktamysheva Radionova a americký Ashley Wagner.

Anna Pogorilaya pamatoval publiku jako silný, ale nestabilní sportovce.

Projev na ruském šampionátu se stal jedním z nejvíce přesvědčeni v sezóně, protože v důsledku čehož se stala smluvní stranou Evropy a mistrovství světa v roce 2015.

V Evropě, Anna získal bronzovou medaili, neztrácí nikomu kromě dvou ruských sportovců, ale slušný výkon v souvislosti s újmou Světového poháru zabránil, a jako výsledek, chyby v programech.

Po selhání Anna zajištěno ventilátory, které nebudou vzdát a pracovat na stabilitě a technické složitosti bruslení.

období 2015-2016

Anna Anna Pogorilaya začátek 2015-2016 období tak špatně. Po prvním vítězství v malém turnaji v Mordovia, následované výsledky snížení. Včetně jedné z etap Grand Prix Anna byla nižší než samice atleti, jsou zřetelně nižší než jí ve třídě a dovednosti, jako je například Alena Leonovou a Li Zijun.

Vzhledem k vysoké úrovni hospodářské soutěže v národním týmu bruslaře téměř ztratil doufají, že podílet se na hlavní událost roku. Nečekaně pro mnohé bylo možno prokázat při výběru svého maxima. Nejenže se dostal do národního týmu, ale také zopakoval svůj nejlepší výsledek v ruském šampionátu skončil třetí.

Anna Pogorilaya po válcování poznamenal, že ona byla schopná bruslit pro zábavu a aby se program v téměř dokonalém stavu.

Tři nejlepší bruslař Rusko opět vzal všechny stupně vítězů evropského šampionátu. V této době, stejně jako v předchozím kvalifikačním startu Anna stal třetím po Evgenia Medvěděvovou a Elena Radionova.

To nejlepší v kariéře sportovní úspěch Anna Anna Pogorilaya znázorněné o dva měsíce později. Získala bronzovou medaili na mistrovství světa v Bostonu ztratil Medveděv mluví doma, Ashley Wagner, ale před nominálně druhé bruslaře jeho tým rozhlasových zpráv.

V rozhovoru s novináři o své emoce na úspěchu Anna Anna Pogorilaya nazývá tento výsledek „prostě fantastické.“

období 2016-2017, trauma

Řada významných úspěchů pokračoval do následujícího období, Anna vyhrál oba Grand Prix, ve kterých se účastnil, a byl nakonec schopný se s bronzem o konečném vítězů. Zahrnutí bruslař v týmu pro mistrovství Evropy a svět nikdo nepochyboval. V Evropě, Anna Pogorilaya překonal svůj nejlepší výsledek. Získala stříbrnou medaili, ztrácí jen absolutně stabilní Medvedeva a první šel do Světového poháru jako druhý bruslař Rusko.

Nicméně, na mistrovství světa v Helsinkách, ruský krasobruslař Anna Anna Pogorilaya vydal katastrofu pro sportovce svým výkonem úrovně ve volném programu, a v konečné tabulce se pouze 13. místo.

Po selhání významného sportovce potýkají se zraněními a pouze jednou se objevil na hlavní startu, etapu Grand Prix, což ukazuje, že není nejlepší výsledek. Po turnaji, Anna oznámila svůj záměr vážně pečovat o své zdraví.