Alexander Sukhorukov - profesionální plavec

Alexander Sukhorukov - profesionální plavec, který během své kariéry se podílel na olympijských hrách a mistrovstvích světa. Má za sebou dlouhou cestu od neznámého atleta z Ukhta do světových sportovních hvězd.

Začátek sportovní cestou

Alexander Sukhorukov se narodil 22. února 1988 ve městě Ukhta. Chcete-li voda z dětství zvyklí matkou. Je to díky její Sukhorukov miloval tolik vody. Jeho matka pracovala s dětmi ve městě Ukhta bazénu. Od útlého věku chlapec začal chodit na sportovní kluby a snil o budoucnosti, aby se stala slavnou profesionální sportovec. Jednoho dne se rozhodl, že zkusí své štěstí v plavání a já jsem se začal zajímat o sport.

Jeho první vítězství ve sportu, když vyhrál v 5 letech. 25 m štafeta mladý Alexander nebyl rovný. Po tomto vítězství, nakonec vzdal boj a jít plavat. Toto plavec studoval s vynikající plavecký trenér Fedorov.

Ve škole, Alexander studoval také. Díky dobré paměti to v krátké době mohou poučit a trénovat. Po nějaké době, Alexander Sukhorukov byl nejvíce vyškoleni plavec v jeho škole. Jeho talent byl známý mnoha odborníky v tomto sportu. Všechny držené juniorské soutěže Alexander získal ocenění.

Sportovec má vynikající sprint blbec, takže plavat na krátké vzdálenosti. Ve 13 letech se tento nadějný plavec získal první místo a stal se kandidátem na mistra sportu.

Profesionální kariéra

V roce 2004, Alexander Sukhorukov stal členem národního týmu na plavecké reprezentace. Po této události začal svou dlouhou a úspěšnou cestu na mezinárodních turnajích. Ale Alexander chvíli trvalo, než k dosažení světové úrovně. Teprve v roce 2008, když se dozvěděl, že takovou slávu a lásku fanoušků. V letošním roce se zúčastnil mistrovství Evropy. Tam získal stříbrnou medaili. A na Světovém poháru vyhrál zlaté medaile v 4x100 štafetě.

Sukhorukov byl významným členem plavců týmových na olympijských hrách v Pekingu. V 4x200 štafetový závod, náš tým byl blízko zápas o zlato, ale nakonec minul vítězství a stal se stříbrný medailista.

Úspěch v mezinárodních turnajů v roce 2010.

Alexander Sukhorukov v roce 2010, národní tým vyhrál zlatou medaili na mistrovství Evropy. Náš tým v 4x100 metrů relé, 4x200 m volný způsob neměl konkurenci.

Po tomto úspěchu, Alexander šel do Světového poháru, který se konal v Dubaji. Znovu tam, náš tým získal zlatou medaili v 4x200 m relé, s jistotou porazil všechny slavné soutěže. Kromě toho tým ruský tým vytvořil světový rekord.

Účast v ruských závodech Sukhorukov tři založena národní rekord a 5x mistr vnitřního turnaje. Mistrovství města, které plavec vyhrál 21krát.

Osobní život

V osobním životě Alexander Sukhorukov nebylo známo, až do roku 2013. V letošním roce, legendární ruský plavec setkal s neméně slavnou gymnastky Margarita Mamun. Po prozkoumání Margarita Mamun a Alexander Sukhorukov souzen jako delší doba může být provedeno s navzájem v přestávkách mezi závody. Společně tráví dovolenou a udržovat se v kondici. Po třech románu Sukhorukov udělal Mamun nabízejí na olympijském plese. Margarita Mamun a Alexander Sukhorukov v současné době je jedním z nejpopulárnějších párů ve sportu. Pro vztah těchto populárních sportovců sledovat fanoušci z celého světa, a oni jsou velmi podporuje své favority.

sportovec ocenění

U velkého počtu vítězství na prestižních mezinárodních soutěží Alexander Sukhorukov obdržel titul poctěn Mistr sportu Ruska. Po svém úspěchu na olympijských hrách v Pekingu, atlet byl udělen Řád „Za zásluhy o vlast, 2. stupně.“ A na konci univerziády v Kazani, Alexander obdržel certifikát uznání od prezidenta země. V tomto univerziády, vyhrál zlato v obou relé.

Ve slavné plavce velmi odhalující biografii. Alexander Sukhorukov za sebou dlouhou cestu na cestě k celosvětové slávě. Nyní je jedním z nejvýznamnějších ruských plavců v historii. Doma Alexander Sukhorukov je pravda legenda. Mladí sportovci vždy dát ho jako příklad.