Alexei Berezutski: životopis, úspěch

Alexei Berezutski - známý ruský fotbalový obránce. Hráč národního týmu. Několikanásobný vítěz šampionátu a Super Bowl země.

mezi vodní pólo a basketbal

Aleksei Berezutski se narodil v Moskvě v roce 1982. Má dvojče, který je starší než on o 20 minut. On je také profesionální fotbalista. Teď jsou spolu ve prospěch klubu CSKA a ruského národního týmu.

Jejich matka pracovala jako účetní a jeho otec - učitel tělesné výchovy, tak z lásky k sportu měli od dětství. Na základní škole, spolu s fotbalem, které se zabývají vodní pólo. Ale nakonec se rozhodla pro fotbalovou školu „Change“. Jejich první trenér byl Vladimir Lopatin.

Alex a jeho bratr už vystupovaly proti vrstevníkům vysokých kázni a jemné postavy. Ve věku 15 let, byli odsunuti z nejlepších divize mistrovství mládeže škol. Brothers myslel vážně zabývat s fotbalem, přešel na basketbal. Doba školní tým "Torpedo-ZIL" pozval své ex-útočník "Avtozavodtsev" Vladimir Kobzeva. Brzy slavný trenér Boris Ignatiev začali přitahovat do her za první tým.

debut v profesionálním sportu

V profesionálním týmem Alexeje Berezutski debutoval v roce 2000. Mu bylo 18 let. V první divizi, odešel za „Torpedo-ZIL“ v Tomsku v zápase proti místnímu „Tom“. Berezutski zahrál ve výchozím lineup. Povětrnostní podmínky byly poměrně nefutbolnoy - 7 stupňů Celsia. Výsledkem je, že zápas skončil remízou 0: 0. Poté, co strávil ještě jeden zápas za „Torpedo“, Berezutski šel na hostování do Novorossiysk „Černomorec“, mluvení v první lize. Elitní ruské fotbalové Alexeje Berezutski debutoval v březnu 2001. Přišel z lavičky v utkání proti Moskvě „Spartak“. Na samém konci „červeno-bílo“ vytáhl vítězství 2: 1.

Brzy se hra proti „Rostselmash“ Berezutski vstřelil svůj první gól v první lize. Jeho přesná střela na počátku druhé poloviny uloženo „Černomorec“ z porážky (1: 1). Celkem strávil 14 novorossiytsev zápasy.

Podle výsledků sezony, „Černomorec“ skončil poslední a sestoupil do druhé ligy.

CSKA

V CSKA debutoval v květnu 2002, Alexej Berezutski. Biografie atleta v té době byl úplně spojeno s fotbalem. Obránce opouští hřiště v zápase proti hlavního města „Torpedo“. Zpočátku, soutěž ve své poloze byla vysoká. Berezutski soupeřil Semberas, Evsikova a Dai, ale nakonec byl schopný vyhrát místo v základní sestavy.

Již v roce 2003 hrál ve všech zápasů šampionátu od první minuty, nejprve získal zlaté medaile ruského šampionátu.

S CSKA až nyní propojen jeho životopis. Alexei Berezutski, jehož fotografie je pravidelně hity stránky sportovních novin, klub vyhrál šest ruských šampionátů, pětkrát se stal stříbrný medailista a dvakrát - bronz. 7x vyhrál pohár v zemi, šestkrát se stala vlastníkem Super Bowl.

Celkově je „armáda“ strávil 317 zápasů a vstřelil 6 gólů.

UEFA

V evropské aréně úspěšně provést Alexej Berezutski. Foto obránce vždycky ve zprávách CSKA zápasů v Evropě. Nejúspěšnější byla sezóna 2004/2005. CSKA začal hrát v Lize mistrů. V druhém kvalifikační zaoblenou špičkou ázerbajdžánská "Neftchi" (0: 0, 2: 0), a třetí - skotské "Rangers" (2: 1, 1: 1). Ve skupinové fázi ruský klub byl ve stejné skupině s anglickým „Chelsea“, portugalskou „Porto“ a francouzské „PSG“. Po bezbrankové remízy v Portugalsku a domácí vítězství nad francouzštinou (2: 0) v Berezutski mužstva měl každý možnost pokračovat v boji.

Situace se změnila dvě porážky z "Chelsea" (0: 2, 0: 1). Po tom, „CSKA“ ztracené „přístavem“ doma. V posledním kole měli večírek porazit PSG a spoléhat na to, že portugalská ztratit body v zápase proti Anglii, kteří již zajištěného první místo. CSKA zvládl - Semak hattrick, čímž se Moskvané vítězství v Paříži 3: 1. Nicméně, „Port“ sebral vítězství z „Chelsea“, asi 5 minut před závěrečným hvizdem. CSKA vzal třetí místo ve skupině, pokračoval výkon v Evropské lize.

"Vojáci" okamžitě dát do 1/16 v portugalském "Benfika" (2: 0, 1: 1) a poté prošel bělehradské "Partizan" (1: 1, 2: 0) a francouzský "Oser" (4: 0 0: 2).

V semifinále Rusové na party remizoval s italskou „Parma“ 0: 0, a dům porazil soupeře 3: 0. Takže CSKA se objevil ve finále v Lisabonu „Sporting“. Po prvním „CSKA“ prohráli 0: 1. Zlom nastal v 56. minutě, kdy Alexej Berezutski vyrovnává. Pak Zhirkov a Vágner Love přinesl věc do konce. Vítězný 3: 1. CSKA Moskva - Pohár UEFA.

Tým Ruska

Ruský tým Berezutski působí od roku 2003. Na vrcholu jeho úspěchu, byl v roce 2008 na mistrovství Evropy v Rakousku a Švýcarsku.

Ruský tým zázračně zasáhl evropský šampionát, dosahující euro z druhého místa, jen přes domácí porážku v posledním kole Brity.

Euro Rusové soupeři byli Španělé, Švédové a Řekové. Ve svém debutovém zápase Berezutski tým utrpěl drtivou porážku Španělska 1: 4. Nicméně poté, co díky dvěma vítězstvími nad Řeckem (1: 0) a ve Švédsku (2: 0), publikoval v play off z druhého místa.

Vynikající byla čtvrtina-finále. Účtu na začátku druhého poločasu, Pavlyuchenko otevřel. 5 minut před závěrečným hvizdem, holandský zachránil od porážky van Nisterloy. Vítězem byl stanoven v prodloužení. Torbinski a Arshavin dělala Rusku v semifinále.

V boji o přístup k rozhodujícím kole Euro Rusů opět postoupil do Španělska (0: 3), čímž vyhrál bronzovou medaili.