Kimi Räikkönen: fotografie, biografie, zajímavosti

Kimi Räikkönen - známý finský závodník opakovaně vyhrál světový šampionát, „Formule 1“ a získal velké množství medailí, pohárů a ocenění. Byl to on, kdo se aktivně podílejí na Rally Finsko, debutoval v týmu „Ferrari“ a obdržel čestný titul jednoho z nejlepších pilotů notoricky známé závodní turnaj „F-1“. Více informací o jeho biografií, profesního rozvoje, úspěchy i osobním životě, čtěte dál.

dětství a dospívání

Kimi Räikkönen se narodil v říjnu 1979. Jeho vlast je považován za malé město Espoo, se nachází na jednom z pobřeží Finského zálivu, jen na západ od hlavního města Finska. Od dětství miloval rychlou jízdu a ocenit smysl soutěže. V tomto případě nezáleží na tom bylo to, že se podílí na normálním závodě nebo na nádvoří se stane profesionálním na lyžích. Podle jeho rodičů, vždycky se snažil být první. Z tohoto důvodu, pohybující se vždy bojoval a snažil se vytlačit maximum.

Prvním krokem při sportovní kariéry

Od věku 7 let Kimi Räikkönen začal zajímat v motokárách. Zpočátku to byla jen zábava, ale to se změnilo na něco jiného v průběhu času. Když se chlapec otočil 10, jeho jméno byla na turnaj scoreboard junior. Tak jednoduché hobby stal jakýmsi základ pro budoucí sportovní kariéry jezdce.

nečekaný úspěch a výsledky

Od poloviny roku 1994 Kimi Räikkönen se začíná zvyšovat svůj bar. Trénuje hodně, zlepšení pilotní schopnosti a učit se subtilní Techniques velkolepou motokárách. A pak až do roku 1997, se účastní závodů a soutěží, které se konají na jednom ze specializovaných ruských cest. Na některé věci se mu podaří získat stříbro. To se stává jeho nejvíce dlouho očekávanou vítězství, vám umožní vychutnat si první paprsky slávy.

Jeden z nejplodnějších momentů v životě

1999 Kimi Räikkönen přezdívaná jako nejplodnější období v životopisu. To bylo v tomto okamžiku náš hrdina získal největší počet ocenění a cen. Začalo to v roce s první vítězství. Pak Räikkönen potvrdil svou vedoucí pozici a získal titul v vicemistr je v „Formula Super A“. S blížící se polovinou roku závodník obdrží několik ocenění, z nichž jedna je spojená s vítězstvím ve Winter Series „Formula Renault“, která se konala ve Velké Británii.

jezdec výstup Olympus

Ohromující vítězství nováčka nemohl zůstat bez povšimnutí. A pak o rok později po sérii úspěšných představení Kimi Räikkönen (fotografie lze nalézt níže) začíná prvovýstup váženým sportu „Olympus“. Měl štěstí, že v pravý čas ve vhodném místě.

, jak je tomu v tomto případě, řekl jeden z hlavních vůdců týmu, známý jako „Sauber“. Nabídl se, že náš hrdina složit všeobecný test podílet se na další závod, ale na vyšší úrovni. Test byl kladen na vynikající. Proto budoucí prvák, za který byl již 23 úspěšných příjezdu tam byl jeho první celovečerní jednoletý kontrakt a dočasná pilotní průkaz.

vítězství a hra jako tým

Dále jen „Sauber“ bylo pro jeden z prvních jezdců, kde měl to štěstí zažít příslovečnou týmového ducha. A dokázat loajalitu a plnou podporu svých partnerů Kimi selhaly, protože první závod v Austrálii. Zatímco pilot měl štěstí vstoupit do top pět. Vedle Kimi Räikkönen (fotografie v plném růstu nalézt na konci tohoto textu) pokračoval body a do konce šampionátu měl štěstí získat oporu v 10 bodovaných pozicích. Díky „Sauber“ tým partery koherence podařilo získat oporu na čtvrtém místě. A to v pořadí, jim umožnilo nárok na hlavní výhru v poháru konstruktérů, ‚Formule 1‘ a pozitivní dopad na pověst týmu jako celku.

Změna polohy, a rozhodnout se pro druhý tým

K překvapení Kimi, nemusel přemýšlet o hledání zaměstnání po vypršení smlouvy s „Sauber“. Jakmile jsou podmínky předchozího kontraktu prošel, náš hrdina byl nabídnut nový kontrakt, ale příkaz „McLaren“ v kompozici. Majitelem skupiny byl tak zaujatý úspěchy jezdce, že ho pozval namísto hodinu slavný pilot Mika Hakkiensa.

K překvapení všech, Kimi Räikkönen (fotografie a záběry z jeho života může být viděn v tomto článku) byla schopna splnit očekávání vedoucího týmu, počínaje první závod v roce 2002, které se konalo v Austrálii. V této době měl štěstí dostat se do tří nejvyšších vůdců příjezdu. A francouzské Grand Prix málem vyhrál první místo, ale utekl na silnici a přišla druhou šanci. A pak jsme byli ještě pár špatných závodů, které neumožňovaly jezdec, který vyhrál drtivé vítězství.

KR: zajímavá fakta a trnitá cesta k vítězství

Po ne tak úspěšný, v roce 2002 byl následující, který je také není příliš pestré barvy. Takže během tohoto období náš hrdina se nepodařilo přijít jako první. A jak by to štěstí, že byl po celou dobu něco bolí: nechat auto, bylo nemožné, aby se vyhnula soupeři, a dokonce měl nečekaný překročení rychlosti jízdenku. Proto až do konce roku 2003, Räikkönen byl zvláštní houpačka. V jednom příjezdu vyšlo čtvrté místo v druhé - třetí, druhý, ale ne první. V jedné soutěži dokonce téměř podařilo získat technickou vítězství kvůli zastavení závodu (důvodem bylo špatné počasí). Nicméně, když re-prohlížení kamery vítězství získal ostatními atlety, stojí náš pilot po dobu několika sekund. Výsledkem je, že v týmu, „McLaren“ závodní nepodařilo dosáhnout určité výšky, a na začátku roku 2007 byl lákán do „Ferrari“.

Smlouva s novým týmem byl nejen slibně, ale také dobře zaplaceno. Říkalo se, že řidič částka platby na základě smlouvy je asi 51 mil dolarů ročně. A nebyl pilot plánuje opakovat kariéru Schumacher. Dokonce jednou navrhl, že tým „Ferrari“ bude posledním v jeho kariéře. Přesně myslel Kimi Räikkönen. Osobní život měl v té době již byla postavena, tak je to s klidným srdcem by mohly odjet na dlouho očekávaný mír. Jak se ukázalo, že je to jen falešné domněnky.

Během svého působení v novém týmu, Kimi vyhrál během Grand Prix v Austrálii (2007), poté získal ocenění v Grand Prix Francie a Velké Británie. Poté, co byl ohromující vítězství v Grand Prix Evropy, Brazílie a Číny.

Několik zajímavých detailů ze svého osobního života

Přes všechny peripetie svého života, Kimi pokračoval vpřed. On změnil hodně týmů, trenérů a vozy, ale zůstal věrný své obezřetné taktiky a drsném zobrazení „Ice Man“ (to je název jezdce pro jeho takt a zvláštní studené výpočet v době příjezdu).

Kromě závodů, náš hrdina je stále zájem a hokej. A to může hrát docela profesionální v něm. Také, to je snadno zvládl snowboarding, jízda na kole a sníh motocyklu. Přes jeho atraktivní kariéru, řidič není zastáncem zdravého životního stylu. Má rád spát, hodně kouře a může si dovolit alkohol. Kimi byl dvakrát ženatý. Zpočátku, jeho manželka byla finský model a prostě krásné Jenni Dahlman. Proslýchá se, že po jejím rozvodu s Kimi Räikkönen (fotografie jeho manželky lze vidět zde) žaloval svého bývalého nadšení, že má docela slušnou částku.

V roce 2016, závodník opět ženatý. Tentokrát jeho volba byla Myntti Virtanen - bývalá letuška, profesionální fitness návykový. Je zajímavé, že pár svatební den se neustále odkládá. Av roce 2015 se jim narodil syn, kterého pojmenovali Robin. A jen rok po narození dítě lásky přece jen podařilo legalizovat svůj vztah.