Gadis Abdusalam - wrestling šampion v Rusku a ve světě

Gadis Abdusalam - známý bojovník, který stojí ve freestylu na Rusku. On je více laureátem a bojovník za obrovské množství soutěží. Jeho znát mnoho fanoušků bojových umění, a to nejen v Rusku, ale i na celém světě. V mládí se podílel nejen zápas, ale i pro kickboxing a bojová umění. Ale nakonec atlet preferují klasické sportu.

Stručný životopis stíhací

Vynikající sportovec je Abdusalam gadisov. Jeho biografie byla zahájena v roce 1989 26. března. Jeho rodné město - Makhachkala. Studoval v oboru budoucího bojovníka Vysoké školy ekonomické v Rostově. V jeho dospívání reprezentoval sportovní školu „Dynamo“ v jeho domovském městě Machačkala. A až teď, když byl v této budově.

Trávil svůj volný čas v posilovně, ale pak jsem si uvědomil, že to není jen silový trénink, ale také v dobré formě. Koneckonců, svalová hmota nehraje rozhodující roli ve freestyle wrestlingu. Při závodech mládeže Gadisovu podařilo chybět hvězdy z nebe. Ale trenéři se snaží uklidnit chlapce. Řekli mu, aby se vzdali, je třeba, aby se zapojily do tvrdé a naplno na plný.

Vzhledem ke své píli na koberci, a samozřejmě talent se stal vynikajícím sportovcem Rusku jako silný a pohyblivý bojovníka jako Abdusalam gadisov. Jeho národnost - Avar, od chvíle, kdy se narodil v Dagestánu. Ale podařilo se mu získat vysokoškolský titul, i když ne zvolil sportovní tréninkový profil. Abdusalam chtěl naučit být ekonom pro bezpečnostní sítě v budoucnosti.

Počáteční kariéry Gadisova

Abdusalam v mladém věku získal jeho první důležité vítězství. V roce 2008 se mu podařilo získat mistrovský zápas v Rusku a později v celém světě.

Kdy debutoval mezi dospělými sportovci jakmile zakořeněné ve vedoucí roli. Získal mistrovské bojová umění freestyle v Rusku. Ale toto číslo se neudržel dlouho. Překážka stala neobvyklá zranění. Byl až příliš často členitý obočí. Kromě toho, zápasník a měl problémy s nadváhou.

V roce 2011, Abdusalam Mamathanovich Gadis přesunut do jiné třídy hmotnosti (96 kg). A v té hmotnosti, on byl schopný vyhrát bronzovou medaili v Rusku. Odborníci se domnívají, že stíhací letoun byl schopen, a pro dosažení nejlepších výsledků. Ale to byla sportovní debut v nové váhové kategorii, a účastníci soutěže byli olympijskými vítězi k němu. Tak, Makhachkala Dynamo ukázal docela povzbuzující výsledky.

Rozmanitost sportovní Abdusalamov

Gadis Abdusalam během své kariéry se podílel v nejrůznějších soutěží a šampionátů. V roce 2012 se stal součástí týmu bojovat o olympijské hry, které se konaly v Londýně. On byl schopný vzít jen deváté místo. Ale v tomto případě, odborníci z viny přisuzuje turnajové sítě, jako počáteční fázi bojů přinesla mladému Gadisova s ​​nejsilnějším sportovcem na světě - Reza Yazdani z Íránu. V roce 2015 to bylo drženo na šampionát v zápase v Rusku. Abdusalam bojoval proti Vladislav Baytseva. Zápasník vyhrál tuto bitvu. V důsledku toho se stal vítězem soutěže.

Pokroky sportovec

Gadis Abdusalam je ruský zápasníci. Čtyřikrát se mu podařilo vyhrát mistrovství v zápase v Rusku, dvakrát - v Evropě. Kromě toho získal světový titul, který mu přinesl mezinárodní věhlas. Od samého začátku tohoto sportu dokázal vyhrát šampionát v Mistrovství světa juniorů, které se konalo v roce 2008. V roce 2010 vyhrál Světový pohár. V roce 2015 byl udělen čestný titul Abdusalamov. Stal se Zasloužilý mistr sportu Ruska. Kromě toho získal pohár Ramzan Kadyrov, a vyhrál Grand Prix Pohár Ivana Yarygin.

Osobní život Ruský zápasník

Abdusalam Mamathanovich Gadis rozhodl rozloučit se svou bakalářskou životního stylu v roce 2013. Jeho volba byla Mutalieva Amin, student právnické fakulty.

Před jeho manželstvím, Amina a Abdusalam setkal po dobu dvou let. A dostaneme mnohem dříve poznat mladé lidi. Dívka se narodila v Avar obci Kuletsma. Bylo to tam a vyrostl Gadisova otce a sportovec často navštěvují tuto vesnici. Svatba byla hrána na národních tradicích. Mezi pozvanými hosty byli všichni trenéři a sportovní vedoucí bojovník. Gadis dokonce rozhodl zavolat na oslavu všeho Dagestánu freestyle wrestlingu týmem. Zajímavé, ale manželství neovlivňoval negativně atleta kariéry, a to i naopak. Po svatbě, vyhrál několik důležitých a prestižních bojů.

Zajímavá fakta

Je známo, v Rusku a mistr světa Abdusalam gadisov. Výška, váha, sportovci - 181 cm a 97 kg, v daném pořadí. Je třeba poznamenat, že bojovník ani jednou byli pozváni k účasti na odborných MMA šampionátech, jinými slovy - v boji bez pravidel pro turnaje. Tento nádherný sport, který vyžaduje nejen sportovní trénink, ale také dovednosti v NCCA hraje scénické obrazy. V tuto chvíli je sportovec z Dagestánu odmítl účastnit ve sportu. Ale on nepopírá, že v budoucnu se mohou dohodnout na soutěži v MMA. Gadis Abdusalam je považován za jeden z nejlepších ruských i světových mistrů. On získal respekt a popularitu jako velké úsilí na cestě k úspěchu v zápase soutěžích.