John Isner: životopis tenis

John Isner je jedním z nejznámějších tenistů. Americký atlet působí od roku 2007 a získal mnoho prestižních trofejí. U jednoho soudu, se setkal s nejlepšími raket a často nechal je z podnikání. Jeho vrcholným forehand je považován za jeden z nejsilnějších na světě. Zároveň Johna neobyčejně vysokou pro růst tohoto sportu, pro který si vysloužil přezdívku „obří“.

Pozadí sportovec

John Isner se narodil v roce 1985 v Severní Karolíně. Rodina měla jiné dva bratry. Baví mě tenis guy začala devět let. Zatímco jeho vrstevníci hráli baseball nebo americký fotbal, John porazit míč do zdi garáže.

Po střední škole nastoupil na University of Georgia. Zatímco pokračuje hrát tenis. Ve prospěch univerzity v juniorských turnajích. V roce 2003 se poprvé účastní velkého prestižního turnaje. Čas od času, mluví na amatérských turnajích vyhrál ocenění. Mnoho trenérů nevěří v něm vzhledem k jeho výšce (208 cm), vhodné pro tenis.

Počátky kariéry

Ve věku dvaceti nakonec jde do sportu. Vstoupil do Asociace tenisových profesionálů a hraje na mezinárodních turnajích. V prvním zápase hrál proti Dick Norman. Hra byla velmi napjatá. John Isner vyhrál tři z první hry, ale nakonec prohrál se skóre 6: 7.

Ve stejném roce 2007 sportovec vybraný k mezinárodní soutěži prostřednictvím „Challenger“ turnaji. Američan je na prvním místě a je ve finále ATP Cup. Pak mladý tenista přitáhl mezinárodní pozornost médií. Mohl by se zapíše do historie tím, že se jako první vítěz dvou turnajů této úrovni v první sezóně. Nicméně, ve finále se setkal s Andy Roddick. Soupeř byl velmi tvrdý a podařilo se mu překonat Iznera, bili do dvou her.

Přesto, že prohraje, John Isner učinil obrovský skok v mezinárodním žebříčku hráčů.

Za pouhé dva týdny, se vyšplhal na 192. místě - to není špatné pro začátečníka. O šest měsíců později debutoval v turnaji dvouhry, „United dres uvádí Oupen“. Ale v počáteční fázi partie zvolí své nejtěžší soupeř - Roger Federer. Legendární tenis mladý Iznera Trasa 3: 1.

tenis: John Isner získala nové vrcholy

V únoru, John se podílí na prestižním turnaji „Saibel Oupen“ v Kalifornii a chodí do čtvrtfinále. To mu umožňuje vstoupit do stovky nejlepších tenistů na světě. Nicméně, toto následuje série neúspěchů. Ve Francii byl vyřazen v první hře, a pak se fiasko ve Wimbledonu.

John Isner rehabilitován v létě. Spárované s Mardi Fisch je na prvním místě v ATP trávě turnaje.

Další tři roky, John ukázala dobré výsledky v jednotlivých soutěžích. Vezme přední místa v téměř všech prestižním turnaji s tvrdým potahem. V srpnu 2015 jde do finále, „Atlanta oupen EIR“, kde se setkal s kyperskou Marcos Baghdatis. John Isner snadná cesta, dokončil dvě sady s výsledkem 6: 3.

Ve stejném roce získal rekord pro sebe jedenácté místo v mezinárodním žebříčku. A příští rok, se vyšplhal na 54. místo v žebříčku týmů.