Ruská tenistka Anastasia Pavlyuchenkova: životopis, sportovní kariéry, osobní život

Anastasia Pavlyuchenkova - Ruský tenista, vítěz mnoha mezinárodních soutěží pořádaných pod záštitou WTA a ITF. Opakovaně vyhrál v juniorské Grand Slam v obou dvouhře i čtyřhře. V ruském týmu se dostal do finále Fed Cupu.

Pozadí sportovci

Anastasia Pavlyuchenkova S. se narodil v červenci 1991 v Samaře. Rodina budoucích tenistů téměř všechen svůj čas zabývající se různé druhy sportů. Její babička hrála basketbal na profesionální úrovni, moje matka se účastní různých soutěží v plavání, a jeho otec - veslování. Tato láska pro tento sport vštípil Pavlyuchenkova rodinu a své děti.

Nastia nejprve nastavit nohu na tenisovém kurtu v 6 letech. První trenér byl její matka, pak se její starší bratr Alexander byl zaměstnán.

Junior kariéry

Debut ruských tenistů v mezinárodních soutěží se konala v roce 2004. Na turnaji v Polsku, kterou kdysi podařilo dostat do semifinále, což vede mnoho odborníků hovořit o sobě jako o velmi slibný sportovce.

První úspěch přišel k mladé tenisty na 14 let. Anastasia Pavlyuchenkova spárována s Julia Solonitskoy vyhrál ITF turnaj se konalo v Petrohradě.

O rok později se stala nejlepší atlet v soutěží dvouhry v italském Casale Monferrato. Také v duetu s Evgeniya Rodina Anastasia vyhrál turnaj v Podolsk. S těmito vítězstvími Pavlyuchenkova se stala první raketa světa mezi juniory.

Profesionální kariéra

V roce 2007, kdy vyšlo najevo, že mladá ruská žena čeká na světlou budoucnost v tenise, její rodina rozhodla o velmi závažný krok. Anastasia by to mohlo být více produktivní trénovat rodiče prodal auto a se stěhoval do více skromného bytu. S penězi byli schopni zaplatit za pobyt a studium pobočku ve Francii, kde její trenér byl známý učitel Patrick Mutorgla.

A výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. V letošním roce, Anastasia Pavlyuchenkova, tenis, pro které se stala téměř smysl veškerého života, vyhrál čtyřhru na ITF turnaje v Les Contamines-Montjoie, Minsku a Poitiers. Je pozoruhodné, že všechny tyto události se konaly na tvrdém povrchu, který se stal „korunu“ pro ruské sportovce.

V tomto roce debutovat Anastasie v grandslamových turnajích. Na soudy Uimbildona dokázala kvalifikovat, ale zastavil ve fázi prvního kola.

Rok 2008 začal velmi dobře pro Anastasia. Během dvou týdnů, ona vyhrála zdvojnásobí na třech turnajích ITF - Vsevolozhsk, Moskva a Belgie Torhout. O měsíc později, ona byla v duu s rumunskou tenista sorání Krastev vyhrál první závod, který se konal pod záštitou WTA, který se konal v marockém Fezu.

Dokonce i na čtyřech turnajích ITF Pavlyuchenkova triumfoval ve dvouhře. Kromě soutěže na koberci v Minsku, že je to nejlepší na tvrdé soudy v Moskvě, Bratislavě a Poitiers. Relativně dobře Anastasia Pavlyuchenkova hrál v tomto roce av grandslamových turnajů. Na kurtech ve Francii a ve Spojených státech, se dostala do druhého kola, a Uimbildone - ve třetím.

Postupně získává neocenitelné při různých soutěžích sportovního zážitku, Anastasia každý rok zlepšit své dovednosti. V roce 2010, ona nejprve získala ve dvouhře na turnaji WTA v Monterrey, a poté zopakoval úspěch v Istanbulu.

V roce 2011 přinesl 20 let starý ruský sportovec nové úspěchy. V lednu Anastasia Pavlyuchenkova vyhrál čtyřhře turnaj v Brisbane a znovu v březnu byl nejlepší bruslař singles v Monterrey. Na kurtech Roland Garros a US Open, se jí podařilo dostat se do čtvrtfinále.

Vzhledem k dobrým výsledkům Anastasia Pavlyuchenkova, je uvedený v seznamu nejlepších tenistů na světě, byl k záznamu o svém třináctém místě, byl vyzván, aby národní tým k účasti na Fed Cupu. Zde Ruska dosáhl finále, prohrávat v České republice.

V roce 2013 Pavlyuchenkova začal trénovat pod vedením legendární bývalý tenista Martina Hingis. V lednu Anastasia vyhrál čtyřhře turnaj v Brisbane, pak vyhrál znovu v Monterrey. V květnu, sportovec byl nejlepší singles bruslař v soutěži v portugalském Oeiras, av září, v duetu s polky Agnieszka Radwanska triumfovala v Soulu. Na univerziády v Kazani tenista získal zlatou medaili ve čtyřhře a stříbro - v postaveních týmu. V Fed Cup Anastasia Pavlyuchenkova v ruském týmu opět dostal do finále, kde byl poražen Itálií.

Úspěšná i v tomto roce bylo vystoupení na grandslamových turnajích. Ve čtyřhře se dostala do 1/4 finále v Austrálii a Francii.

Anastasia Pavlyuchenkova pokračuje k radosti jeho fanoušci skvělou hru a vyhrál prestižní turnaj. vyhrál soutěž v Sydney, se zdvojnásobuje - v pozitivním duchu za to začalo v roce 2017.

Život je tenis

I přes nabitý program školení a představení, Anastasia Pavlyuchenkova najít čas na zábavu. Ráda navštívit fotbalová utkání, které jdou do kina. Také to může být často vidět na různých módních přehlídkách.