Alexander Sarnavsky: Tiger úspěch

Alexander Sarnavsky přezdívku Tiger - jeden z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších ruských stíhaček smíšených bojových umění. Pravidelným účastníkem bojů největších tuzemských i mezinárodních turnajích. Vystupoval pod záštitou M-1 a Bellator. Jako první poloviny roku 2017 jsem měl 39 zápasů, 34 z nich vyhrál. Považována za jednu z nejslibnějších evropských bojovníků MMA.

Sarnavsky Alexander a jeho sportovní kariéra

Budoucí bojovník se narodil v roce 1989 v Republice Kazachstán. O 10 let později se rodina přestěhovala do Omsku, která byla významná událost pro mladé Alexander. Téměř okamžitě po přestěhování k otci vzal chlapce do úseku kickboxu. Žák se začal zajímat v procesu a byl brzy mluvit na místních soutěžích.

Poté, co vyhrál oblastní turnaj, po němž následuje výlet do prestižní ruské soutěže, ale bohužel - lékaři řekl chlapec rodiče, to kýly. Nicméně, později se ukázalo, že diagnóza byla v pořádku, ale už bylo pozdě.

Poté, co mladého Alexandra Sarnavsky zúčastnili soutěží v Pankration. Tam prostě hrál Alexander Shlemenko - budoucí profesionální bojovník, jeden z nejvýznamnějších představitelů ruské školy bojových umění. Pankration chlapec vypadal velmi kruté sportu, ale rozhodl se zapsat do části. Poplatek za první boj vyhrál $ 500 mm. S těmito penězi mladý muž, jehož rodiče nosil předtím koupil Nike běžecké boty, tepláky a čepice.

Od té doby, bojovník školení v Omsku pod vedením získal světový věhlas Alexander Shlemenko. První porážku utrpěl v roce 2012 zkušeným bojovníkem Rich Clementi, získal vítězství na konci rozhodnutí o rozdělení. Tato událost byla následovala série vítězství, který byl opět přerušen porazit, který přišel z Will Brooks, pozdější Bellator šampiona. Později Alexander Sarnavsky bojovali v různých turnajích, hlavně získání vítězství.

bojový styl

Stačí se podívat jakýkoliv boj Alexander Sarnavsky vyvodit závěry o jeho obchodní známkou způsobem vodivých záchvatů. Bojovník je výrazný všeobecný, klesat k zemi. On úspěšně použil techniku ​​boje Sambo (většina byla vyhrána zadní nahý sytič), ale nebojí se postavit. Úspěšně chráněna proti takedowns (od roku 2017 utrpěl jen jednu porážku podání - podle Marcin Held). Po boji se slavným zápasníkem Murad Machaevym začal věnovat zvláštní pozornost ochraně.

nosič a kombinuje techniky kickbox bojové Sambo. V přízemí raději používat „trojúhelníky“ a škrcení zezadu. Vždy se snaží dokončit boje brzy.

Z bojuje

Sarnavsky Alexander, jejichž fotografie lze vidět v tomto článku, není jen boje. On je také aktivní činnost trénovat. Podle he bojovník, byl nejzajímavější učit děti. Inspirovaný příkladem Sarnavsky, Shlemenko, Andrew Koreshkova a dalších místních bojovníků, mladí zástupci smíšených bojových dosáhnout velkolepé úspěchy v regionálních soutěžích.