Kde je biatlon nádrž? Mezinárodní federace Tank biatlonu

Pro vyznavače zimních sportů jsou obeznámeni s lyžařským biatlonu, v němž sportovci soutěžit v rychlosti střelby. Tento typ soutěže je považován za „civilní“. Na jeho základně byl vytvořen vojenskou verzí armády, který je nazýván „nádrž biatlon.“ Účastníci soutěžit v dovednostech, které řídit tank a střílet přímo z primárních a sekundárních zbraní.

Rusko bylo první zemí hostit takových sportovních akcí. Informace o tom, jak a kde nádrž biatlon, je uveden v tomto článku.

Úvod

Tank biatlonu je nový a rychle se rozvíjející nádherným výhledem na soutěže. Podle některých zdrojů Ministerstva obrany Ruské federace, který byl zahájen na obnovení soutěže mezi posádkami tanku, jehož historie je zakořeněna ve vzdálených 60. letech se stal ministr obrany Sergej Šojgu.

Počátky

Navzdory tomu, že rok oficiálního uznání jako samostatná nádrž biatlonu sportu objeví 2013th Tyto soutěže mají dlouhou historii. Podle odborníků, jsou prováděny již v roce 1963. Místo pro posádky soutěže bylo Západní Německo. Mezi účastníky nádrž biatlon byl hrán cenu - malý model britského tanku „Centurion“. Pro figurka vyrobené ze stříbra, soutěžili nejlepší tankové čety v zemích NATO a USA. Bitva „Centurion“ na rozdíl od amerického „Abrams“ a západoněmecké „Leopard“. Akce se koná každoročně před koncem studené války. Hlavním úkolem nádrže biatlonu bylo navázání spolupráce mezi západoevropskými armád a demonstrovat sílu NATO. Po změně v roce 1991, že zahraniční politika situace taková nádrž turnaje bezpředmětné.

Na turnajů nádrže v SSSR

Armádní biatlon soutěže se konaly v 70. letech v Sovětském svazu. Soutěž nemá status mezinárodní. Dějištěm turnaje se stal jedním z polygonů Krasnodar. Již v té době, „biatlon“ vojenské volal natáčení „Tank ředitelky.“ Rádiem řízené modely tanků se zúčastnilo akce.

Na oživení nádrže týmy

Před soutěží století XXI se konala výhradně mezi rádiem řízených modelů. Tank biatlon v podobě, v níž je předložena dnes, se poprvé objevil v roce 2013 v Rusku.

Autorem nápadu - Sergej Šojgu. Podle ministra, turnaje úkolem je vypracování nových výukových metod a posílení Tankery upozornění posádky. Kromě toho, s cílem oživit rozvoj biatlonu je Adversarial tradice ruských ozbrojených sil. V roce 2014, Mezinárodní federace biatlonu tanku byl tvořen.

Pokud jde o pravidla hospodářské soutěže

V roce 2014 byly předepsány organizátoři těchto pravidel biatlonu nádrže:

se vyskytuje

• Událost mezi stavy jednotlivých příkazů.
  • Je žádoucí používat čet na domácí výrobu spotřebiče. Zkušenosti však ukázaly, že účastníci používají převážně ruských tanků. Výjimkou jsou Indie a Čína.
  • V rámci posádek nádrže musí být ženy. Tento požadavek je vzhledem k tomu, že v ruské legislativě ženy zakázané vojenské výtah hmotnost převyšující 15 kg, přičemž hmotnost munice nádrže dosahuje 50 kg.

Na fázi

Někteří fanoušci mají zájem s vojenským materiálem, kde je nádrž biatlon a jaké jsou jeho vlastnosti? Podle pravidel schválených v roce 2014, na turnaj zahrnuje následující kroky:

• Počáteční prohlídka, nebo individuální závod. Tank biatlon začíná s odstupem 7 kilometrů trati s překážkami. Každé vozidlo musí předložit zaměřen odpálení hlavní zbraň a reaktivní granát na cíl v nádrži. Pak použijte příkaz zbraň zničena cílovou vrtulník. U každého chybět tým umístil trestný bod.
  • Druhý stupeň obsahuje sprint a výkon. Sprint běží na 3 km trati se. Na konci posádek vzdálenost tanku zničit tři cíle. Každý cíl je umístěn v určité vzdálenosti. V případě minutí tým dostane trestné body. Za pronásledování, v souladu s pravidly stanovenými na 12 kilometrů trasy. Použitím hlavního Pistole a pušky posádku musí zničit dva cíle jsou tanky a RPG. Každý lístek s sebou nese trestný bod.
  • Třetí kolo je reprezentován sportovní začátku. Podílí se na ní již nejsou vojenské vybavení a její posádka. Chcete-li spustit příkazy jsou poskytovány s překážkami a výkonnými silových cvičení.

Po výše uvedené kroky Komise počítá body, které jsou stanoveny pomocí čtyř nejsilnějších týmů. Tyto vozy a nachází se ve čtvrtém kole, který obsahuje relé. Z každé ze zemí vykazovaly tank a tři posádky, kteří mají právo, pokud je to nutné, vyměňte navzájem. Relé je plnit Štítky dělostřelectvo a kulometnou palbu. Kromě toho tým se musí pohybovat na dané trase a překonávat různé překážky. Podle odborníků, čtvrtý stupeň je považován za velmi důležitý test pro posádku a vojenské techniky, jak je stanoveno pro každou nádrž triple vzdálenosti.

Kde je biatlon nádrž?

Tyto turnaje jsou nové sportovní soutěže. U domácích soutěžích každá vojenská jednotka staví své nejlepší vojáky. Nicméně, takové akce v publiku nezpůsobují velký zájem. Soudě podle četných názorů, rezonanční událost se stala mezinárodní turnaje. Vzhledem k tomu, že tyto události jsou veřejné, informace o čase a místě, kde je biatlon nádrž může dostat kdokoli. Turnaj se koná každý rok v první polovině srpna v okrajové Alabino rozsahu.

Získání události

V srpnu 2013 první mezinárodní nádrž biatlonu v Alabino. Akce se zúčastnilo Rusko, Arménie, Běloruska a Kazachstánu.

Oficiální pozvánka byla odeslána do ozbrojených sil Spojených států amerických a dalších zemích. Na konci vítězů tankových biatlonu byl jmenován v Alabino. První místo obsadil ruský posádky. Každý člen týmu byl udělen auto VAZ-21214 „harmonie“. Druhé místo obsadil s týmem z Kazachstánu. Účastníci také dostal automobilů „Lada“. Běloruský tým jako odměny dostaly do čtyřkolek. Navíc každý účastník nádrž biatlon byl oceněn medailí „pro posílení vojenské spolupráce“.

World Cup

V roce 2014 Rusko i nadále nádrž turnaje a posílat pozvánky do 41 zemí. Ze všech těch pozváni na akci se dohodly, že přijmou posádky 11 států se zúčastnili: Čína, Kazachstán, Arménie, Bělorusko, Indie, Kyrgyzstán, Srbsko, Mongolsko, Venezuela, Angolu a Kyuveyta. Turnaj se účastníci dostali ruský zařízení - tanků T-72B. Čínský tým použil svou vojenskou techniku ​​- typ 96A. Dějištěm turnaje byla cesta tank biatlon v Alabino. Pro týmy byly poskytnuty:

• Provádění individuální soutěže v rané fázi.
  • Překonání suchozemských a vodních překážek.
  • porážka z hlavních a pomocných cílů třemi rameny, které se nacházejí ve vzdálenosti 900-2220 m. Při střelbě tankových posádek příslušné munice použita. Zničení konvenčních účely prováděné pracovníky a řízené střely, stejně jako kulky z těžký kulomet „Kord“.

Pokud jde o přípravu týmů a vojenského materiálu

Vzhledem k tomu, turnaj byl plánován jako demonstrace přesnou střelbu a překonat vzdálenost, členové posádky byli povinni přijmout normy pro tělesnou výchovu. Navíc každý účastník testovat znalosti o historii a taktické a technické vlastnosti bojových vozidel. Pracovníci JSC „Spetsremont“ a pro výzkum a produkce Corporation „Uralvagonzavodem“ pracovali na modernizaci T-72 v nádrži. Do začátku turnaje jsme byly povýšené na úrovni T-72B3 přes sto vojenských vozidel.

Na další soutěže

Jak bylo plánováno, že soutěž obrněná vozidla provedena v roce 2015, 2016 a 2017, resp. V roce 2015 v Alabino přinesl dohromady nejlepší tankové posádky ze 13 zemí: Rusko, Čína, Kazachstán, Srbsko, Indie, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu, Arménie, Mongolsko, Venezuela, Kuvajt, Angole a Nikaragui. V roce 2016 se k nim připojilo dalších čtyřech státech. Turnaj se zúčastnilo tankových posádek z Íránu, Ázerbájdžánu, Běloruska a Zimbabwe. V roce 2017, 18 zemí reagovaly na výzvu k Rusku. Pro pravidelné účastníky připojil turnaje cisterny z nejlepších posádek bojových vozidel z Laosu, Uganda. Ve všech kolech první potlučený ruských tankerů. V letošním roce, druhé místo získal tým z Kazachstánu. Bronz šel do čínských představitelů. Při uzavření nádrže turnaje se zúčastnilo vojenských přidělenců a pozorovatelů z velvyslanectví.