Dmitry Balandin: kazašský národní hrdina

Kazachstán, ztratil v rozlehlých stepích střední Eurasie, zvláště ne kazí velkých sportovních vítězství. Proto je každá medaile z olympijských her se stává velkým úspěchem. A olympijský vítěz získá status národní hrdiny. Plavec Dmitry Balandin v roce 2016 se připojit k jejich počtu, senzační vítězství na olympijských hrách v Riu v 200 metrů prsa. Před tím, on nedosáhl nic takového.

První kroky Dmitrij Balandin

Ale víc. Budoucí mistr se narodil v roce 1995 v Almaty v Kazachstánu. Chlapec byl štěstí vyrůstat v této rodině sportovců. Jeho matka byla zapojena do bruslení a táta hrál skvělý volejbal. Stejně jako mnoho jiných rodičů, Balandin se rozhodl dát své dítě v sekci plavání, zmírnit chlapce. Stalo se to, když Dima byl ve druhé třídě.

Před tím Dmitry Balandin již navštívil bazén, sledoval z tribuny, jak trénuje svého staršího bratra. To šlo hladce, a brzy nadějný mladík přerostla rámec SDYUSSHOR №4, kde studoval u Marina Gilmutdinova.

Dmitry Rodiče se doporučuje poslat svoji objednávku na specializované sportovní internátní školy, kde byl schopen plně se soustředit na trénink a dorůst do skutečně velké plavce. Takže v roce 2008, Balandin byl v pečovatelských rukou kouče Ivana Golohi, s nímž pracoval několik let.

Juvenilní využije

Jako teenager, talentovaný mladík nejprve získal mezinárodní zkušenosti. Ve věku čtrnácti let se podílel na turnaji věnovaném legendární plavec Alexander Popov, který se konal v Jekatěrinburgu. Vyzývavé Kazakhstani zvedl a porazit své vrstevníky z Ruska, vyhrál svůj první mezinárodní trofej. Už tam Dmitry Balandin zcela rozhodnuto o volbě svého plaveckého specializace. Soustředil se na prsa projevech, kde umí nejlépe ve vzdálenosti 100 a 200 metrů.

, není nijak zvlášť stál až do bodu Balandin peer, ale po přechodu do skupiny Alexeje Kazakov dosaženo určitého pokroku v jeho rozvoji. Mimochodem, toto mentor kazašský závodník pracuje až do současnosti, a nemyslí o stěhování do jiného vozu či odchodu jiné země.

V roce 2011, Dmitry Balandin podílela na mistrovství mládeže Asie. V případě, že ohromná síla se stala plavkyně z Číny. Rodák z Almaty, Kazachstán není zahanben a dokončil soutěž s stříbrnou medaili.

Nicméně, na globální úrovni, Dmitry Balandin vždy zůstala pod vítězů, jeho největším úspěchem bylo čtvrté místo na mistrovství světa mezi juniory. Nicméně, to není příliš starosti, pokračuje výcvik, studoval na kazašské státní univerzity.

lomu

V roce 2014, Dmitry Igorevich Balandin pocházel z útlého věku, a začal mluvit s dospělými soutěží. Nicméně, na začátku sezóny se ukázalo rozmazaný jako na konci minulého roku plavec podařilo dostat zraněné uklouznutí na dlážděnou podlahou nativního bazénu.

Nicméně, po zotavuje ze zranění, včera junior se stal postupně dobýt svět. Začal s šampionátu asijské, kde byl schopen přinést několik medailí. Pak Dmitry jistotou vyhrál turnaj v Hongkongu, kde nebyly žádné vážné soupeři a Balandin, ve skutečnosti, soutěžit se sebou samým.

Všechny tyto místní využije neměl inspirovat mnoho optimismu před Asijských hrách, kde byl mluvit rodák z Almaty. Dmitri sám připustil, že jeho ambice nemá přesahovat téže mince, a ne nutně zlato.

Nicméně, na Asijských hrách v kazašské plavec, zřejmě posedlý duchem Michael Phelps. Vzhledem k tomu, že je v brilantní styl vyhrál všechny tři své osobní disciplíny - 50, 100 a 200 metrů prsa.

národ Hope

Zlatý hattrick Dmitry Balandin na Asijských hrách učinila nesmazatelný dojem na své vlasti. Kazašské sportovní úředníci cítil chuť budoucích velkých vítězství a začali házet chlap četné dary a peněžní dotace povzbudit jej, aby se připravily na významných sportovních startů čtyři roky - olympijských hrách v Riu. Titul mezinárodního mistra sportu, velký bonus, a co je nejdůležitější - stálá společenství rozvázal ruce Dmitrij Balandin. Už nemohl starat o tom, jak vydělávat na živobytí a plně se soustředit na přípravu na závody.

Před olympiádou, Dmitry mohl ještě jít do Univerziády v Koreji v roce 2015. On vyhrál zlato na 100 metrů a bronz v „padesát dolarů.“

Hlavní vítězství

Na olympijských hrách v Rio jen ty fanaticky-věrní fanoušci Dmitrij Balandin věřil, že on by byl schopný konkurovat americkým a australským plavci. alespoň jeden z druhů nejoptimističtější plán byl spadající do finálové osmičky.

Na sto metrů Dmitry choval důstojně, že v první desítce plavců planety. Ale nepodařilo prorazit rozhodující plavat.

Všechno, co se obrátil vzhůru nohama během svého projevu ve vzdálenosti 200 metrů. Zamířil do finále, což ukazuje výsledek posledního mezi kvalifikaci. Zde Balandin musel hrát roli navíc v boji proti světových hvězd na olympijské zlato. Nicméně, to stalo znovu něco neuvěřitelného, ​​a vyhrál teplo, odcházející za nejlepších amerických a australských plavců.