Aleksandr Fedorov (kulturistika): životopis, osobní život, sportovní kariéra

Alexander A. Fedorov - Ruský kulturista. V tuto chvíli to je nejvíce názvem kulturista s ruským pasem. Privacy Alexander Fedorov snaží se propagovat. V roce 2001 se oženil. Název manžel Natalia.

Osobní ceny silové Alexandra impozantní: bench press - 260 kg, a lavice protože hlavy - 110 kg. Tah - 355 kg. Pokud budeme mluvit o squatu, činka na hrudi sportovec může trvat 280 kg, a hmotnost, která Alexander mohl vzít dřepy na ramenou, to je 325 kilogramů.

Pozadí

Alexander Fedorov se narodil v roce 1978 v Leningradě. Jako dítě, chlapec zabývající se závodním sportem, ale to bylo na úrovni zábavy. Také, Alexander šel do sekce wrestlingu a bojová umění.

otec dítěte byl stavitel a měl dobré výsledky v městských soutěžích v polovině 80. let. On také cestoval do turnajů, které se konaly v pobaltských zemích - konkrétně v Estonsku a Litvě. Stejně Anatoly Fedorov kapal v jeho syn lásku k kulturistice. Malý Saša navštěvoval školení a soutěž se svým otcem, hovořil se svými přáteli, a to byl důvod, že mladík chtěl následovat v otcových šlépějích. Kulturistika junior Fedorov začal ve věku 14 let.

Antropometrické údaje

Výška Fedorov je asi 185 cm. Obvod hrudníku - jeden a půl metru. V době, kdy sportovec připravuje na soutěž, váží méně než 130 kilogramů, ale jednoho dne před začátkem turnaje hmotnosti naznačuje 137 kg. V offseason, váhy může ukazovat na 140. Maximální počet sportovce hmotnost byla 142 kg.

Na impozantní velikosti a Alexander navrhuje následující: obvod pasu je 1 metr, a boky - 82 cm. Velikost crus je asi 55 cm a biceps - asi 60 centimetrů.

Počátky kariéry

Vážná pozornost kulturistika Alexander Fedorov začala platit v roce 1994. Výcvik začal být systematický charakter, už o dva roky později, sportovec byl schopen podílet se na jejich debutovém soutěže na profesionální úrovni. Před tím působil v kategorii „až do 16 let.“ Tyto turnaje byly v režii Vladimíra Dubinin a Alexander Ushnevym mladé kulturisty mohli cítit duch soutěže před začátkem jejich vystoupení na vyšší úrovni. Organizátoři řekl, že konání těchto akcí umožňuje trochu snížit rozdíl, který existuje mezi juniorských turnajích a profesionální.

V roce 1996, Fedorov vyhrál mistrovství Petrohradu, ao rok později na turnaj v kulturistice Alexander Fedorov šel do Německa. Soutěž s názvem „Otevřené mistrovství Německa.“ Cesta byla organizována kmotr Man. Jednalo se o první představení pro Fedorov. Po něm se stal známým v Německu. Až do roku 2006, pravidelně obdržel pozvání od organizátorů k účasti v jakékoliv soutěži. Bylo to poté, co projev v Německu Fedorov začal volat ruský Arnold.

První kariéře Světový pohár juniorů

German Open se stala odrazovým můstkem pro Alexander Fedorov. Kulturistika začal silnější zamilovat do muže v sobě. V roce 1998, ten chlap se rozhodl vrátit do mistrovství světa, které se konalo ve Španělsku. Alexander se podařilo přijít na turnaji v dobré fyzické kondici, což má vliv na výkony sportovce.

Dalším faktorem úspěchu byla schopnost Fedorov perebaryvat sami. Po Německu, mnozí začali slavit vysokou míru stresu v Alexandra. Výsledkem je, že ruský závodník vyhrát mistrovství světa juniorů. Ohromující úspěch na začátku kariéry sportovce udělal hvězdu, ale hvězda onemocnění trpí Fedorov nezahájil. sportovec sám říká, že vítězství v počáteční fázi své kariéry nezměnil svůj postoj k životu a ostatním lidem. Opakovaně Alexander v rozhovoru zmínil, že jeho trenér Vladimír Dubinin vždycky říkal, že bychom měli být blíže k zemi. To bylo motto sportovce, s nímž prochází životem až do současnosti.

Automobilový zranění

Na Mistrovství Evropy, které se konalo v roce 2003, Fedorov dokázal vyhrát titul absolutního mistra. Ve stejném roce se poprvé zúčastnil Grand Prix Ruska, kde on vzal třetí místo. Ruský útočník minul Ronnie Coleman a Jay Cutler, kteří jsou největší hvězdy ve světě kulturistiky.

Alexander Fedorov rok později se zúčastnila soutěže znovu. V roce 2004 se mu podařilo vystoupat ještě o krok výš, vyhrál stříbrnou medaili. Vítězství v soutěži vyhrál Ronnie Coleman.

V roce 2005, jako „ruský Mr. Olympia“ Fedorov byl pozván do soutěže, „Mr. Olympia“. Soutěže byly drženy v Las Vegas, USA. Stal se tak prvním sportovcem s ruským pasem, kteří se podíleli na tomto turnaji. Fedorov podařilo vzít 20. místo.

O rok později se podílel na kulturistiku otevřené kategorii na Grand Prix Rakouska. Na ruském turnaji jsem byl schopen vzít na 10. místě. V roce 2006, Alexander dostal vážné zranění. Roztrhl šlachy svaly hrudníku. Poté, co závodník měl operaci, se rozhodl oznámit ukončení své sportovní kariéry. Alexander Fedorov v té době bylo 28 let.

Automobilový Obnova

V Fedorov jsem byl z tohoto skvělého sportu po dobu osmi let. To ho jedl zevnitř. V celé této doby působil v oblasti vzdělávání, a v roce 2014 oznámil, že se vrací ke konkurenčním kulturistice. Alexander Fedorov ve stejném roce 2014 se zúčastnilo soutěže, která se konala v jeho rodném městě. V Petrohradě, sportovec se na osmém místě. V průběhu roku 2015 kulturista se zúčastnil pěti hlavních soutěží v otevřené kategorii. Za prvé, Alexander šel do soutěže Spojených států, kde se podílel na turnaji v Orlandu a New Yorku. V Big Apple Fedorov vzal sedmé místo, a na Floridě - na třetím místě cenu.

Poté, co se obě etapy ruské americký kulturista se vrátil do Evropy, kde se účastnil soutěží, které se uskutečnily v Madridu a Praze. Ani ve Španělsku, ani v České republice se dostat do první desítky Fedorov nemohl - 12 a 14, resp. Na konci roku byl sportovec pozván na další turnaj - v Lahti. Ve finském městečku Alexandra I. byl opět mimo první desítku, skončil na 11. místě. V roce 2016 on znovu odešel do Spojených států. V tomto okamžiku, Grand Prix se konala v Marylandu pod názvem Baltimore. Alexander Fedorov vzal 9. místo v soutěži.

Trénink

V rámci přípravy na turnaj Fedorov zřídka mění složení tréninku. Jediná věc, která sama dodává změnit toto tempo. Ten zvyšuje. Vzhledem k tomu, že se sportovec věnuje více času cvičení, začne se uvolnit méně. Dokonce dva tréninky denně, konzumovat téměř všechen svůj volný čas. Mezi nimi Alexander by měla mít čas si trochu odpočinout, věnovat pozornost jeho manželky Natalia a dělat několik věcí kolem domu, například vynést odpadky, nebo jít do obchodu.

Při přípravě sportovce provádí stolního lisu, protože hlavy a dřepy. Doma jeho žena se připravuje na její manžel tu správnou hudbu, která se spustí libovolný program. Po tom Fedorov se vrací do místnosti, kde se opět čeká dřepy na ramenou, hrudníku a lavice.

Výkon

Správná výživa je základem pro růst svalové hmoty, přinejmenším, jak je obyčejně věřil. V rozhovorech Fedorov Často se říká, že se snaží jíst všechno, kromě tučných jídel. Plány potravinové triky dělá ne. Sportovec se jen snaží mít co nejvíce.

Alexander rád jíst to, co jeho žena vaří. Sám kulturista nelze volat sebe dobrý kuchař. V rozhovoru, Fedorov jmenoval varný proces je jedním z nejméně oblíbených věcí v jeho životě.

Příprava pro soutěže

Příprava na účast na turnaji je nejen trénink svalů a správné výživy. To hraje důležitou roli emoční stav sportovce. V rámci přípravy na turnaj Fedorov často sužován nespavosti. Zvlášť se zdálo, že první vystoupení od návratu ke sportu.

Příprava na turnaj, který vyhlásila kandidaturu Alexander po obnovení kariéry stavitel, byla obecně jedním z nejtěžších v profesionální kariéře ruského sportovce. Musel začít téměř od nuly. Výborným pomocníkem při tréninku za předpokladu, svalové paměti, ale osm let přerušení ovlivněny velmi mnoho. Již v době turnaje Fedorov začala uvědomovat, že jeho svaly byly velmi těžké. Po soutěži, Alexander téměř půl měsíce není zapojen do sportu, a jen pokusil se trochu uvolnit a obnovit tělo po vyčerpávajícím tréninku v rámci přípravy na pochod.

Hlavní věc v životě Alexander Fedorov

Alexander je velmi jasný rozdíl mezi sportem a osobním životě. Věří, že hlavní věc v kulturistice nebo jakékoliv jiné formy sportu - to je cíl. Pokud se člověk nemá cíl, dobré výsledky nelze očekávat od něj.

, aby se stal kulturista, musíte být nadaný od přírody. Fedorov se domnívá, že sportovec musí dodržovat rozměry a vždy se snažíme, aby jim v perfektním stavu nebo blízko k tomu. kulturista také řekl, že bychom se měli zaměřit nejen na jedné skupině svalu, a je třeba je všechny rozvíjet v poměru. Nicméně, tam jsou časy, kdy některé svaly nejsou tolik přístupný trénink jako ostatní. Pokud budeme mluvit o Alexandrovi, že má velmi dobré vlakové stehno, takže nemá harfa na ně zvláštní pozornost. Zároveň kulturista hodně zaměřuje na svaly hrudníku. U lidí Fedorov oceňují otevřenost, protože on je tak a rád komunikovat na stejné úrovni s ostatními. Alexander se snaží udělat vše pro to, aby mohla být vnímána jako prostého člověka, a že ho nikdo závidět.

nyní

Fedorov je motorista. Je zájem o „Formule 1“. V sportovce je i vozidlo - „BMW“. A v závodě, byl nemocný pro tento tým.

Sportovec jednou za život kouření cigaret. To se stalo před začátkem turnaje. Alexander nemohl být, protože tam nebylo možné před závodem. Nicméně, po případě Fedorov nikdy museli cigaret.

Oblíbený film sportovce - "Gladiator". Alexander raději jít do kina čtení knih. kulturista sám vysvětluje jeho nechuť ke knihám, aby jako dítě četl spoustu knih.