Paul Dillett - slavný kanadský kulturista

Paul Dillett - kulturista z Kanady. Amatérské nekonvenční metody přípravy. V roce 1999 vyhrál prestižní soutěž „Night of Champions“. On je v horní 4 "Olympia" (1994). Tento článek bude popsáno v biografii sportovce.

Vztah s kulturistika

Paul Dillett se narodil v Montrealu (Kanada) v roce 1965. Budoucí kulturista dítě rostl aktivní a mají zájem o sport od dětství. Paul miloval hrát fotbal. Po studiích byl schopen se dostat do první lize a hrát pár sezón pro tým, „Toronto“. Chytání fotbal, Paul Dillett šel do posilovny. Byl to vysoký muž a měl dobré genetiky pro rychlý růst svalů. V průběhu doby, Paul začal znít jako profesionální kulturista. Proto se mladý muž rozhodl udělat tento sport.

Počátky kariéry

V roce 1991, Paul Dillett šel na mistrovství Severní Ameriky. Tam přišel na druhém místě ztrácí Ray MacNeil. V průběhu příštího roku podlaha je připravena pouze pro tyto závody. To výrazně přidána do objemu svalů a podařilo se mu vyhrát. V rozhovoru s Paulem Dillett poznamenal, že toto vítězství bylo nejvíce žádoucí v jeho životě.

Vzhledem ke své velikosti, kulturistky rychle stal se známý. Paul ani neměla profesionální kartu a společnost Joe Weider již podepsal smlouvu s ním. Kromě výjimečné postavy, Paul Dillett měl charisma, kterým sportovec byl velmi rád veřejnosti.

turnajů

Paul nikdy konat soutěž výsosti. Během své kariéry vyhrál jen tři prestižní událost: Grand Prix Francie, Německo (1994) a "Night of Champions" (1999). Oblíbený o „noci“ byl Marcus Ruhl, takže po skončení soutěže bylo hodně diskuse o tom, že vítězství Pavla byla velmi pochybná. Paul Dillett slíbil fanouškům, že přehlídka ještě lepší formu, aby potvrdili svou mistrovského titulu v příštím roce. Ale to se nestalo. Paul se opakovaně snažili dobýt „Olympia“, ale ani jednou vstoupil i do top 3. Jeho maximum - čtvrté místo v roce 1994.

Možná, že kulturista prostě smůlu, protože byl vždy jen pár kroků od vítězství. Anebo důvod selhání Paul ležel ve svých specifických metod přípravy. Na jednom z turnaje „Arnold Classic“ od Paula Dillett začaly silné křeče. Paul byl oblíbený as největší pravděpodobností bude moci vyhrát. Ale jeho výkon sportovec není na stupních vítězů a na recepci u lékaře.

pruh

Poté, co vyhrál osud „Champions Night“, není příliš spokojený s Paulem. On vyvinul zdravotní problémy. Vzhledem k několika ztrátám v oblasti hospodářské soutěže sponzor zrušil smlouvu s ním. Kromě toho, Paul Dillett rozvedl se svou ženou, zkrachovala a byl při automobilové nehodě. Je jasné, že kulturista nemohl plně trénovat v takových podmínkách. Vypořádat se všemi problémy, Paul Dillett musel dát pauzu tříleté. V roce 2006 stavitel oznámil svůj návrat do soutěžního kulturistice. Fanoušci netrpělivě očekávaný vzhled Pavla na pódium a doufat, že jeho dobré výkony. Paul Dillett rozhodla zahájit turnaj, "Toronto Pro." Ale kulturisté udělena jen na desáté místo. Poté kulturista ukončil svou kariéru.

Paul Paul Dillett vzdělávání

Hrdinou tohoto článku připravený na turnaj není na standardních režimů. Před ním, takže ještě nejsou školeni žádný kulturista. Paul Dillett používá hypnózu pro připojení ke svalovým dráty s napětím praktikuje cvičení v afektu. Ta byla použita ke zvýšení hladiny adrenalinu, který pomáhá tělu pracovat v plné síle. Jednou kulturista dokonce experimentoval s hlavním projevem dávných instinkty. Zkušenosti se konala v lese. Paul Dillett vstoupil do stavu hypnózy a inspiroval, že potřebuje zachránit mladou dívku unesl monstrum. V tomto stavu, Paul byl schopen běžet hodně větší a rychlejší. To byl velký úspěch tréninkového procesu.

WBFF

V roce 2007, Paul Dillett vytvořil vlastní kulturistický federaci. Nazval ji Svět kulturistiky a fitness federace (WBFF). Hlavním cílem bylo zapojit kanadského mladíka pro fitness a kulturistiky. Po založení organizace byly zvěsti, že její cíl - soutěžit s IFBB. Ale hrdina tohoto článku najednou popřel nich.

Tento čas

Nyní Paul Dillett známý po celém světě. Navzdory skutečnosti, že stavebník nikdy vyhrál turnaj, „Mr. Olympia“, byl jedním z nejvíce vysoce kulturistů. V tomto případě, Paul Dillett zůstal veselý a otevřený člověk, nikdy utrpěl hvězdný onemocnění. Kulturisté často zván do televizních programů v Kanadě. Tam, on je považován za národního hrdinu, který stále respekt a lásku.

Čas od času se sportovec účastní různých akcích, se někdy na charitativní základě. Paul se stále houpal v hale, při zachování jeho tvar. V tomto bodě kulturistika propagandy mezi mladými lidmi - to je jeho každodenní práci. Za tímto účelem si otevřel vlastní federaci. V rozhovoru pro sportovce řekl, že chce, aby se stal člověk podnítí nové hvězdy kulturistice.

Paul Dillett: antropometrických dat